Portrait of a female executive

O nas

Od 2008 roku zajmujemy się organizowaniem szkoleń, które są skierowane do osób zarówno zajmujących się profesjonalnie reklamą jak i tych, które nie mają z nią dużo wspólnego. Na naszych szkoleniach dowiesz się nie tylko jak skutecznie obniżyć koszty druku, transportu, ale również poznasz podstawy projektowania graficznego.

Wychodzimy naprzeciw wymagającego świata biznesu. Uczymy zaradności zarówno osoby, które prowadzą mikro i średnie przedsiębiorstwa, lecz także kadrę zarządzającą w dużych firmach i korporacjach. Jesteśmy nastawieni na sukces naszych uczestników, a wiedza którą przekazujemy jest świeża, bowiem kadra kompetentnych trenerów, cały czas jest na bieżąco z wszelakimi nowościami rynkowymi.

Szkolenia są skierowane do pracowników działu

  • handlowego
  • marketingowego
  • reklamy

 

Wykładowcami są praktycy, by bardziej przybliżyć Państwu nie tylko teorię z zakresu reklamy. Przekazujemy naszym klientom dużą kapsułkę przydatnej wiedzy łatwą do połknięcia. Postaw na doświadczoną kadrę profesjonalistów.

Więcej

Szkolenie skierowane jest dla Pracowników działów marketingu, reklamy i promocji, menedżerów marki i produktu

Więcej

Projektowanie

Jak przy wykorzystaniu dostępnych programów graficznych zaprojektować wizytówki ulotki czy inne materiały promocyjne ?Learn More

Wybór drukarni

Uszlachetnienie druków – metody i zastosowanie. Materiały do druku, ich zastosowanie i możliwości.

Learn More

Obniżenie kosztów

Jak zadawać pytania do agencji reklamowej/grafika do drukarnii, jakiej odpowiedzi oczekiwać.

Learn More

Planowanie i zlecenie

Obniżenie kosztów współpracy firmy z agencją reklamową. Koszty produkcji lub ekspozycji publikacji reklamowej.